“Në kuadër të dashurisë”/ Direkt nga sheshxhirimi i filmit, Olta dhe Luizi pranë njëri-tjetrit

Lajme Showbiz

“Më lër të flas” nisi sonte si rrallë herë me një lidhje ‘live’ nga Korça, aty ku aktorët e “Në kuadër të dashurisë” vazhdojnë xhirimet.

Binjakët Romeo dhe Donald Veshaj ndërprenë për pak sekonda xhirimet, teksa kamera u afrua te protagonistët Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli. Në të njëjtën tavolinë me ta qëndrojnë aktorët e mirënjohur Zamira Kita dhe Ndriçim Xhepa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *