E konfirmon Policia, dy viktimat e vrasjes në Gjakovë janë vëllezër

Bota Lajme

Një vrasje e rëndë ka ndodhur në Gjakovë, të dielën ku dy persona kanë mbetur të vrarë.

Lajmi është konfirmuar nga Lumni Graishta , drejtor i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës.

Ai e ka konfirmuar se dy viktimat ishin vëllezër.

Ndërkaq i dyshuari për krimin e kryer ndodhet në arrati.

Policia e Kosoës është në vendin e ngjarjes dhe po vazhdon hetimet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *