Enrique Iglesias nesër koncert në Tiranë: Merr miqtë dhe shijo ritmet e muzikës latine

Tirana po bëhet gati për të përjetuar një natë të paharrueshme nesër mbrëma. Ylli spanjoll i muzikës latine dhe pop, Enrique Inglesias, do të performojë për herë të parë para publikut shqiptar, në sheshin ‘Skëndërbej’, mbrëmjen e 30 qershorit. Këngëtari Enrique Iglesias do të hapë kështu edhe Javën e Kulturës Spanjolle, që nis të premten […]

Continue Reading