Një hap tutje në lidhjen e tyre – Dua Lipa prezanton të dashurin e ri Romain Gavras me prindërit e saj

Këngëtarja, 28 vjeçare dhe i dashuri i saj, 42 vjeç, kanë shijuar një darkë në restorantin Juntos House, ku iu bashkuan nëna e saj, Anesa dhe babai Dukagjini. Artistja me prejardhje nga Kosova dukej atraktive me një fustan të tejdukshëm të bardhë.Duke lënë flokët brune poshtë shpatullave, krijuesja e hitit “Levitating” zgjodhi po ashtu një […]

Continue Reading