Spektakël që vetëm Champions-i di ta ofrojë, dy gola brenda dy minutave në Atletico-Inter

Lajme Maqedoni

Dimarco zhbllokoi rezultatin në minutën e 33-të, por festa zgjati fare pak. Vetëm dy minuta më vonë, Griezmann-i shkundi rrjetën dhe ndezi atmosferën në “Ëanda Metropolitano”. Ritmi i lojës ishte e lartë dhe i tillë pritet të jetë edhe në 45 minutat e dyta të ndeshjes. Mbetet për t’u parë se cili ekip do të sigurojë një vend për në çerekfinale të Champions League-s në fund të kësaj përballjeje./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *