Një skiator danez sulmohet nga Ariu në Kodrën e Diellit

Lifestyle Maqedoni

Sot rreth orës 10:45, në zonën e Jellakut të Malit Shar, një ari ka sulmuar një turist danez i cili së bashku me një grup skiatorësh kanë marrë pjesë në të ashtuquajturën “free ride” (jashtë pistës për skijim) në afërsi të Kodrës së Diellit.

Ariu ka lënduar këmbët e skiatorit duke e kafshuar dhe gërvishtur. Ekipi mjekësor i emergjencës nga Tetova e kanë transportuar skiatorin e lënduar në spitalin e Tetovës, ku do të konstatohet më tej ashpërsia e lëndimeve.

Vajza e Will Smith, Willow Smith shfaqet gjysmë e zhveshur, teksa p…Pedri me mesazh emocionues për tifozët e Barcelonës pas lëndimit të…Brenda “aeroportit më të bukur në botë”, për ndërtimin e tij në Abu…Zbulohet filozofia e re e transferimeve që Manchester United do ta …Arrestohen babë e bir, dyshohet se vidhnin vetura, i çmontonin dhe Drejtori i Qendrës për Menaxhim me Kriza, Stojançe Angelov, është drejtuar në Kodrën e Diellit, nga ku do të japë deklaratë dhe detaje nga kjo ngjarje./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *