Dreka e liderëve tek “Padam”, Fundim Gjepali tregon çfarë i tha në fund Zelensky

Bota Lajme

Restoranti “Padam” në Tiranë është bërë mikpritës i shumë personaliteteve botërore që kanë vizituar vendin tonë. Më të fundit ishin Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky dhe liderët e tjerë që morën pjesë në samitin që u zhvillua në Tiranë.

Fundim Gjepali, shefi i mirënjohur i restorantit, tregoi në një lidhje për Klan News se çfarë gatoi për liderët që ishin të pranishëm. Ai tregoi se në fund Presidenti Zelensky e komplimentoi për drekën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *