Milani ngec në shtëpi me Atalantën! Barazim 1-1 në “San Siro”

Lajme Sport

Barazim 1-1 në “San Siro” mes Milanit dhe Atalantës. Kuqezinjtë zhvilluan një nga ndeshje më të bukura të vitit 2024, duke dominuar përballjë një kundërshtari të rrezikshëm.

Rafael Leao kaloi Milanin në avantazh në minutën e tretë, falë një eurogoli. Gjithsesi, skuadra bergamaske gjeti golin e barazimit falë një penalltie. Tri minuta përpara fundit të fraksionit të parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *