Kovaçevski: Kurti është për vizitë në vend, sot mori pjesë në takimin rajonal me PSE

Lajme Maqedoni

– Kryetari i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski konfirmoi se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është për vizitë në vend dhe se ka marrë pjesë në takimin rajonal me Partinë e Socialistëve Evropianë (PSE) që u mbajt sot në selinë e Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë në Shkup.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *