Dua Lipa dhe Bebe Rexha shfaqen bashkë

Bota Lajme

“Mbeshtetje për këngën e re të shqiptares”

Është një rast i rrallë kur shqiptarët më të famshme të botës bëhen bashkë. Një prej këtyre rasteve ishte edhe takimi i Dua Lipës dhe Bebe Rexhës në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy për muzikën, natën e të dielës.

Në fotot e publikuara pas kësaj nate, dy yjet e muzikës Pop shfaqen krah njëra-tjetrës në sallë. Madje Bebe Rexha shprehet në një intervistë se i kishte pëlqyer dhe e kishte mbështetur Dua Lipën në performancën e saj në sallë të këngës më të re “Training Season”.

Përfshirë Rita Orën dhe Ava Maksin, ato kurrë nuk janë shfaqur së bashku në performanca me njëra-tjetrën, ndonëse disa prej tyre kanë shfaqur dëshirën që në të ardhmen të bëhen së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *