Vrasja e dy tifozë nordikë në Bruksel, Suedia nuk pranon të luajë në pjesën e dytë

Bota Lajme

Suedia nuk pranon të dalë në fushë për pjesën e dytë të ndeshjes me Belgjikën, në Bruksel, ku gjatë fraksionit të parë u krye një sulm terrorist, duke lënë të vdekur dy tifozë të përfaqësueses nordikë.

Lojtarët dhe stafi i Suedisë, të tronditur nga lajmi që morën në dhomën e zhveshjes, nuk dëshirojnë ta luajnë pjesën e dytë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *