Barazimi me Çekinë, Berisha: Të përgatitemi për Poloninë, aty luhet kualifikimi

Lajme Sport

Për portierin Etrit Berisha, pas barazimit në Pragë tashmë duhet parë drejt Polonisë. Në “Air Albania”, sipas tij, do të luhet një pjesë e rëndësishme e kualifikimit të Shqipërisë.

“Këto ndeshje janë kështu, tani duhet të përgatitemi shumë mirë për ndeshjen e ardhshme dhe besoj që aty do e luajmë një pjesë shumë të madhe të kualifikimeve”, u shpreh Berisha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *