Sela për Mexhitin: Dikur na thonte po i bëni 60 deputetë për rrëzimin e Qeverisë un jam i 61-shi, kur i bëmë tha nuk është koha tani

Lajme Maqedoni

Ziadin Sela mbrëmë gjatë fjalimit të tij në Kuvendin e FRASH – Gostivar ka goditur kreun e Lëvizjes BESA, Bilall Kasamin, Gashin nga Alternativa duke përmendur kohërat e bashkëpunimit siç i quajti të hidhura Sela ku mes tjerash kishte disa fjalë edhe për Izet Mexhitin i cili u bashkua me frontin Opozitar, përcjellë Klan M.

”Ka edhe ca aktorë tjerë që i thonë vetës opozitarë që vinin dhe na thonin ne që po i bëni 60 deputetë për ta rrëzuar Qeverinë un jam i 61-shi dhe kur i bëmë ne 60 tha nuk është koha tani”- tha Ziadin Sela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *