Tirana luan për përmbysje me Besiktas!

Sport

Tirana do të luajë në orën 20:00 me Besiktas ndeshjen e kthimit të Conference League dhe synimi është që të përmbysë humbjen 3-1 të takimit të parë në Stamboll. Këtë nuk e arriti në Kupën UEFA 2006-2007 kur Kayserispor, e mundi në të dy ndeshjet. Bardheblutë duhet të thyejnë një ters, pasi asnjë skuadër shqiptare nuk kanë fituar asnjëherë përballë këtij kundërshtari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *