Roma e Mourinho rikthehen në Tiranë, miqësore me Partizanin!

Sport

Duket se Roma do të kthehet sërish në Shqipëri pas finales së Conference League-s të vitit të kaluar. Partizani pritet të luajë 12 Gusht me ekipin italian një miqësore.

Vetë kryeministri Edi Rama në një postim të Facebook i ka uruar mirëseadhjen Jose Mourinho-s dhe skuadrës së tij. Një miqësore luksi pak ditë para nisjes së kampionati shqiptar dhe italian.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *