Vritet një 39 vjeçarë nga Shkupi dhe një tjetër plagoset

Lajme Maqedoni

Sipas informacioneve nga policia greke, dy persona (një 39-vjeçar dhe 43-vjeçar) nga Shkupi, të shtunën herët në mëngjes, janë plagosur me armë zjarrë pas së cilës janë dërguar në në Spitalin Kasandra.

Në fakt, 39-vjeçari ka ndërruar jetë, ndërsa 43-vjeçari është transportuar dhe po trajtohet në spitalin Poligiros, raportojn media greke kathimerini.gr.

Sipas informacioneve, persona të panjohur me kapelë i janë afruar dhomës me qira ku ndodheshin banorët e Shkupit dhe i kanë qëlluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *