Mediat greke japin detaje mbi identitetitn e dy personave të vrarë nga Shkupi

Lajme Maqedoni

Sic njiftojnë mediat greke, personi i vdekur 39 vjecari, është biznesmen, pronarë kazinoje në Maqedoninë e Veriut.

Mediumi “Iefrmedia, bën të ditur se bëhet fjalë për Orhain Bagraini, lindur më1984, I cili ka vdekur dhe Sead Slezoviq lidur më 1978 që është plagosur. Të dy biznesmen që kanë qenë aktiv në Maqedoninë e Veriut,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *