Biletat për ndeshjen Shkëndija – Haverfordwest nga sot janë në shitje

Sport

Shkëndija- Haverfordwest County mund të shikohet për 300 denarë. Biletat janë lëshuar në shitje të prej sot (e hënë) në mëngjes.

Ndeshja e parë e xhiros së parë eliminatore të UEFA Europa Conference League do të luhet më 13 korik në stadiumin ‘Todor Proeski’ në Shkup me fillim në orën 20:00.

Biletat janë me çmim prej 300 denarëve, ndërsa mund të gjenden në ZYRAT e KF Shkëndija në qendër të Tetovës dhe online përmes rrjetit mktickets.mk duke filluar nga e hëna. Ditën e ndeshjes biletat do të gjenden në pikat e shitjes së stadiumit ‘Todor Proeski’.

Duke dashur të shmangen pritjet e gjata dhe rëmuja të panevojshme para stadiumit, apelohet që secilli tifoz prej më parë të pajiset me biletë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *