Moti sot do të jetë me diell, pasdite me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë

Lajme Maqedoni

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare. Pasdite do të ketë zhvillim lokal me vranësira të paqëndrueshme me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë. UV=8

Në Shkup do të ketë mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite në pjesë të luginës do të ketë zhvillim të vranësirave të paqëndrueshme të përcjella me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *