Shtatë persona të plagosur në një sulm me automjet në Tel Aviv, sulmuesi i vrarë

Bota Lajme

Bi-Bi-Si: Shtatë persona të plagosur në një sulm me automjet në Tel Aviv, sulmuesi i vrarë

  • Shtatë persona janë lënduar, tre prej të cilëve janë në gjendje të rëndë, pasi një automjet ka përplasur këmbësorët para një qendre tregtare në Tel Aviv dhe shoferi ka filluar t’i godasë me një objekt të mprehtë, kumtuan nga policia izraelite, transmetoi Bi-Bi-Si.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *