Policia ka raportuar se 53-vjeçari M.M është gjetur i vdekur dhe pa shenja dhune në Debresh

Lajme Maqedoni

Dje (21-qershor) në ora 15:10 në SPB Tetovë është raportuar se 53-vjeçari M.M është gjetur i vdekur dhe pa shenja dhune të konstatuara nga mjeku i Ndihmës së shpejtë, në shtëpinë e tij familjare në Debresh të Gostivarit, ku jetonte i vetëm.

Është kryer këqyrja e plotë në vendin e ngjarjes dhe me urdhër të Prokurorit Publik mbi trupin e të ndjerit është kryer autopsia” – thonë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *