Arrestohet një sulmues i gazetarëve, Sveçla: Drejtësi pa kompromis kundër milicisë fashiste

Bota Lajme

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla ka njoftuar se njëri nga kriminelët e dyshuar për sulmin ndaj gazetarëve më 29 maj, është arrestuar sot.

Sveçla ka thënë se i arrestuari është Nemanja Vllaskovic dhe i njëjtë dyshohet për sulmin ndaj gazetarëve të mediumit Kallxo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *