Përplaset vetura me motoçikletën në Pejë (video)

Lajme Rajoni

Mbrëmë pas mesnate një veturë ka goditur një motoçikletë. Rasti ka ndodhur në Pejë.

Indeksonline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, derisa raportohet edhe për të lënduar.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe është marrë me rastin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *